Artoffice

Producent pawilonów handlowych

Artoffice

PAWILONY BIUROWE I HANDLOWE ORAZ INNE OBIEKTY Z PŁYT WARSTWOWYCH

Artoffice zajmuje się budową i montażem różnorodnych obiektów z płyt warstwowych. Nasza oferta obejmuje m.in. pawilony handlowe, pawilony biurowe, pawilony gastronomiczne, stróżówki, kontenery socjalne, kontenery przenośne, kontenery handlowe, kontenery biurowe, kontenery modułowe o różnym przeznaczeniu, zaplecza stacji benzynowych, garaże, warsztaty, przystanki, wiaty magazynowe i wiele innych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość produktów.

Realizujemy szeroki wachlarz usług, zgodnych z potrzebami i wymaganiami naszych Klientów.
Oferujemy różnorodną gamę kolorów obróbek blacharskich i płyt warstwowych.

Dodatkowo świadczymy usługi transportowe na terenie całej Europy z możliwością rozładunku HDS. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

PŁYTY WARSTWOWE: KONSTRUKCJE – NASZA OFERTA

Jesteśmy w stanie zbudować dla Państwa:

pawilon handlowy,
pawilon gastronomiczny,
inny dowolny pawilon z płyty warstwowej,
garaż z płyt warstwowych,
biura,
kontener budowlany,
kontener gastronomiczny,
kontenery mieszkalne,
kontenery handlowe,
hale z płyt warstwowych,
stróżówki, wartownie, portiernie,
kioski handlowe i usługowe,
komisy.

Zapewniamy:

szybki montaż i demontaż,
urozmaiconą formę pawilonów, obiektów handlowych i innych obiektów,
elegancję i estetyczne wykonanie,
bezpieczeństwo i higienę pracy,
możliwość rozbudowy,
wszechstronność oferowanych rodzajów budowli.

Nasza pozostała oferta obejmuje również:

bramy,
drzwi,
okna,
szyby,
obróbki blacharskie,
płyty warstwowe (sprzedaż),
klimatyzacje,
alarmy,
monitoring,
oświetlenie LED,

HALE, PAWILONY, GARAŻE Z PŁYTY WARSTWOWEJ – NASZE REALIZACJE

Każdy pawilon z płyty warstwowej czy dowolna wykonana przez nas konstrukcja jest odwzorowaniem indywidualnych potrzeb Klientów. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i wiedzy w zakresie stawiania tego typu obiektów, jesteśmy w stanie udzielić Państwu stosownych porad dotyczących wszystkich naszych usług i produktów. Z przyjemnością dzielimy się ekspertyzą, tworząc funkcjonalne i estetyczne pawilony, hale i kontenery, które idealnie spełniają wyobrażenia naszych Klientów.

Nowoczesne pawilony handlowe od Artoffice to obiekty wykonywane z płyt warstwowych w technologii „lekkiej obudowy”. Obiekty takie są bardzo popularne ze względu na ich funkcjonalność, szybki czas wykonania oraz cenę. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w produkcji i montażu pawilonów, kiosków, stróżówek z płyty warstwowej i innych podobnych obiektów. Wykonywane przez nas budowle tego typu nie wymagają stosowania fundamentów, co przekłada się na szybki i łatwy montaż oraz demontaż.

Ceny pawilonów podlegają indywidualnej kalkulacji ze względu na ilość składowych wpływających na koszt wykonania. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania obszerniejszych informacji lub precyzyjnej wyceny!

Nowoczesne pawilony handlowe, to obiekty wykonywane z płyt warstwowych w technologii „lekkiej obudowy”. Obiekty takie są bardzo popularne ze względu na ich funkcjonalność, szybki czas wykonania oraz cenę. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w produkcji i montażu pawilonów, kiosków, stróżówek z płyty warstwowej. Pawilony wykonujemy w technologii lekkiej obudowy w związku z czym obiekty te nie wymagają fundamentów.

DOSTĘPNA KOLORYSTYKA

kolory-blach

ATESTY I CERTYFIKATY

  • certifikat art office
  • certifikat art office
  • certifikat art office
  • certifikat art office
  • certifikat art office

GWARANTUJEMY SOLIDNE, FACHOWE I TERMINOWE WYKONANIE USŁUGI.

Dojazd

GARAŻ, HALA Z PŁYTY WARSTWOWEJ, KONTENERY GASTRONOMICZNE – KONTAKT

Nasza firma znajduje się w Julianowie miedzy rawa mazowiecka a Mszczonowem przy trasie S8 e67. Swoje usługi wykonujemy przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego, jesteśmy jednak otwarci na współpracę z podmiotami z całego kraju, a także poza jego granicami. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa garaż z płyty warstwowej, kontenery gastronomiczne czy pawilony biurowe, nasze wysokiej klasy usługi z pewnością spełnią Państwa wszystkie oczekiwania. Szczegółowych informacji na temat współpracy udzielamy osobiście w siedzibie firmy, a także pod podanymi numerami telefonów i adresem e-mail.

Zapraszamy!

Dane Firmy
(dane do faktury)

Artoffice Damian Jerka

AL. Niepodległości 19/52
05-600 Grójec
NIP: 7972019901
 
tel. 732 653 767
biuro1.artoffice@gmail.com
Siedziba Firmy - Julianów, nr 23, 96-200 Rawa Mazowiecka